Znalezione obrazy dla zapytania herb lks glebokie

3     :     2

2x Zajączkowski (as. Langos i Józefczyk),     -  Ćwiąkała (as.Rymarowicz) , Wałach

Hajduk (as.Langos)                                           (as.Rymarowicz)

Mecz rozpoczął się bardzo źle bowiem po ok.20 minutach było już 0-2. 1 gola strzelił nasz były zawodnik - Łukasz Ćwiąkała po podaniu kolejnego ex-gracza Patryka Rymarowicza. Wślizgiem próbował ratować sytuację Kwiatkowski, lecz niestety nie trafił w piłke i sam na sam wybiegł Ćwiąkała. 2-0 było po strzale Wałacha, gdzie piłki nie sięgnął nasz bramkarz i wpadła ona pod poprzeczkę. Bramkę na 1-2 zdobył Zajączkowski. Wybiegł przed bramkarza i mijając go oddał strzał do pustej bramki. Do przerwy było 2-2. 2 gola po rzucie rożnym zdobył Hajduk (z bliskiej odległości strzałem prawą nogą). W II poł. bramkę zdobył znów Zajączkowski strzałem przy słupku 1vs1. W meczu mogło paść więcej goli lecz nie wykorzystaliśmy 3 sytuacji sam na sam, Głębokie 2 - a po strzale z dalszej odległości D.Szałankiewicza naszemu bramkarzowi udało się sparować piłkę na poprzeczkę. Mimo złego początku spotkania odrobiliśmy straty i to z nawiązką. Z upływem czasu graliśmy coraz lepiej i widać było naszą przewagę - szczególnie w II cz.meczu. Widać też poprawę gry ekipy z Głębokiego - treningi jak i nowy trener robią swoje. W lidze będą groźni. Życzymy powodzenia :)