statystyki szczegółowe

Aktualności

Orły pokonane!

• autor: SwkKw99, 2018-09-07 23:16

W niedzielę przyszło nam rozegrać kolejny mecz. Naszym rywalem były Orły Rzeszów. Przez cały mecz byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną i wygraliśmy w kapitalnym stylu. Wynik tego meczu wyniósł 1-5!

[Więcej w rozwinięciu]

Spotkanie zaczęliśmy bardzo agresywnie i zawzięcie. Szybko doskakiwaliśmy, gdy rywal miał piłkę. Wysoki pressing przyniósł oczekiwane skutki. Rywale cofnęli się do obrony a my przejęliśmy inicjatywę. Mieliśmy przewagę i mogliśmy udokumentować to bramką. Winiarski otrzymał piłkę, ale źle przyjął piłkę i strzał oddany z ostrego kąta nie wyrządził krzywdy bramkarzowi. Ataki Orłów również nie były za groźne. Rywale oddali 3 strzały zza pola karnego. 2 z nich powędrowały obok bramki. Jeden z nich był celny, jednak nie sprawił problemów bramkarzowi. Po naszej stronie strzałów zza 16 metra spróbował Szychowski (niecelne uderzenie) i Kaczor. Strzał Kaczora lecący w bramkę obronił golkiper przeciwnika. Przewaga naszej drużyny i dobra gra w 1 połowie nie przyniosła jednak bramek. Do przerwy wynik wynosił zatem 0-0. W II połowie działo się jednak o wiele więcej niż w I. 6 strzelonych bramek mówi samo za siebie. Jedyny minus w naszej ekipie to początek tej połowy. Strzał napastnika Orłów odbił Piwko. Piłka odbiła się od słupka a następnie od Michała Schmidta i wpadła do bramki. 1-0. Próbowaliśmy szybko wyrównać, ale Orły do czasu broniły się dobrze. Wrzutki zostały zażegnywane przez defensywę. Pewien strzał obronił też bramkarz Orłów. Przyszła jednak kolejna akcja w której zapora rywali pękła. W sytuacji 1vs1 Deptuch uderzył w bramkarza a piłkę z parunastu metrów do bramki posłał Szychowski. Niedługo później już prowadziliśmy. Deptuch otrzymał piłkę i będąc w polu karnym uderzył na bramkę, zdobywając gola. Ozdobą meczu był 3 gol dla nas. Michał Kaczor zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego! Bramkarz minął się z futbolówką a ta wpadła w okienko. Rywale próbowali odpowiedzieć. Przeprowadzili kilka kontr, które zostały jednak neutralizowane na naszej połowie. Obrona grała bardzo dobrze. Po stronie Orłów padł też strzał - obok bramki. 4 bramkę ustrzelił głową po rożnym Michał Baran. To nie był koniec. Przeważaliśmy nadal. Kolejne uderzenie było niecelne, ale już następne w wykonaniu Kaczora przyniosło piątego gola. Precyzyjny strzał sprzed pola karnego wylądował w bramce. Wynik końcowy to 1-5! BRAWO PANOWIE.